Автозвук

 

Автозвук-це комплекс послуг, який забезпечує якісне звучання автомобільних аудіосистем.
Він включає наступні етапи:

  • Установки автомагнітоли
  • Установка акустичних систем (динаміків)
  • Установка підсилювачів
  • Налаштування автозвуку

Наша майстерня виступає за практичні і ефективні рішення, по оптимальний цінам.

Автотехцентр «АТС автосервіс» пропонує сервіс установка автозвуку в Києві на автомобілі усіх марок.

Придбаваючи дорогий автомобіль людина не готова виявити посереднє звучання штатної акустики. Але досить часто виробники розчаровують автовласників. Але вирішення проблеми є!

Наша майстерня забезпечить установку акустичної системи, здатну задовольнити найвимогливіших клієнтів.


Процес установки акустики в авто охоплює широкий діапазон аудіосистем від простих до найвишуканіших, від Hi-Fi до High End. Вони включають багатосмугову акустику і сабвуфер, підсилювачі і магнітоли. Рішення залежить як від виділеного бюджету, так і від конкретної моделі автомобіля.

Установка акустичної системи може бути умовно розділена на три варіанти рішень:

  1. Бюдженый;
  2. Просунутий;
  3. Максимальний(High End клас).

У першому випадку автомобіль укомплектовується головним пристроєм, одним підсилювачем, сабвуфером і двокомпонентним фронтом. Сигнал з підсилювача поступає на кросовер, з нього на динаміки і сабвуфер.

 

Другий варіант установки акустики в автомобіль оснащує його поканальным посиленням, без пасивних кросоверів. Кожен з сигналів подається з окремого выходова підсилювачів.

Третій, найскладніший і дорожчий варіант установка акустичних систем відноситься до High End класу. Він включає один-два сабвуфера, трьохсмугову  фронтальною акустикою (мидбас, мижрейндж і твитер) з поканальный посиленням, і від двох до п'яти підсилювачів. Головні пристрої також відрізняються високими характеристиками.

Наша майстерня займається як простими, так і складними, ексклюзивними проектами, що вимагають комплексного підходу. У кожному з випадків, ми встановлюємо акустику високої якості відповідного рівня.

Ціна установки автозвуку залежить від багатьох чинників, по-цьому остаточні терміни і ціни обговорюються на місці.

Для того, щоб замовити сервіс установка автозвуку в Києві, Ви можете зв'язатися з нами по телефонах (044) 221-41-15, 099 126-11-36, або скористатися формою зворотного зв'язку.

 

 

Контакти

☎ 099 126-1136
☎ 067 712-0684
☎ 093 663-8959
☎ 044 221-4115
☎ 044 221-2775

Працюємо Пн-Пт с 10-00 до 19:00
Субота - за домовленістю

Ми працюємо з автомобілями наступних марок:

Acura, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Geely, Great Wall, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Lifan, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Pontiac, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Samand, SEAT, Skoda, SsangYong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org